Spektakl dla dzieci Różowy Balonik

Spektakl Na Ulicy Dobrej Wróżki

PATRONAT | Zapraszamy serdecznie na spektakl dla dzieci i nie tylko. Na ulicy Dobrej Wróżki, czyli Różowy Balonik to przedstawienie, gdzie  bohaterowie – Dobra Wróżka oraz Poszukiwacz Piosenek zabierają widzów w podróż śladami piosenek Jerzego Wasowskiego: kompozytora i współtwórcy „Kabaretu Starszych Panów”.

Na ulicy Dobrej Wróżki każdy odnajdzie coś dla siebie: chwilę zadumy, żart, ale przede wszystkim uśmiech, który jest nieodłączną cechą twórczości Pana Wasowskiego. Zapraszamy na spotkanie ze „zmaterializowanymi piosenkami”, które opowiedzą o Warszawie, zasadach ruchu drogowego, psich spacerach i wielu innych sprawach!  Na dobrą zabawę dla najmłodszych i nie tylko zapraszają:

Różowy Balonik spektakl dla dzieciWykonawcy:

Małgorzata Kustosz-Piątosa
Kamil Banasiak
Zuzanna Makowska
Klara Zaczkowska
Piotr Zubek

Zespół:

Marek Błaszczyk
Piotr Iwański
Piotr Rodowicz
Konrad Tanewski

Reżyseria: Małgorzata Kaczmarska
Scenariusz: Kamil Banasiak
Scenografia: Małgorzata Kustosz-Piątosa, Waldemar Piątosa
Kostiumy:MaLila TuTu

Premiera: 17.06.2016

Miejsce:

Teatr Scena
ul. Krakowskie Przedmieście 87/89
00-491 Warszawa

Bilety do nabycia: www.teatrscena.pl

mamafit

Hanna Laszczyk - body & mental coach, trener biznesu, specjalista ds. komunikacji, od lat pracuję z kobietami nad rozwojem ich potencjału również poprzez pracę z ciałem, kreatywnym poszukiwaniem rozwiązań i harmonii w życiu. Uwielbiam podróżować, rozmawiać, poznawać nowych ludzi, zatrzymać się na chwilę, pomyśleć, pobyć, a potem znów wyruszyć w drogę - w kierunku marzeń, planów i spełnienia. Zaglądaj do mnie i zapisz się do newslettera z inspiracjami i prezentami od czasu do czasu :)

Przeczytaj również
Wabi sabi