Statuetka Warszawskiej Rodzinki – zgłoś miejsca przyjazne rodzinie

Statuetka Warszawskiej Rodzinki Prudential

PATRONAT | Miejsce przyjazne, ciepłe, w którym cała rodzinka czuje się świetnie – znacie takie? A może sami tworzycie wspaniały hotel, pensjonat lub klub? Zapraszamy do zgłoszenia miejsc spoza Warszawy w kategorii „Rodzinka na wyjeździe” i z Warszawy w różnych kategoriach w ramach Plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential 2016. Do wygrania dla najlepszych miejsc kampania promocyjna oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Zgłoś ciekawe, rodzinne miejsce!

Fundacja Zwalcz Nudę, miasto Warszawa i Statuetka Warszawskiej Rodzinki Prudential 2016 już po raz kolejny zapraszają do zgłaszania miejsc przyjaznych rodzinie do 20 lutego. Zgłoszeń mogą dokonywać zarówno osoby odwiedzające dane punkty, jak i właściciele miejsc.

Kultura, sport, zdrowie, rozrywka

Obok kategorii „Rodzinka na wyjeździe”, w której mogą uczestniczyć miejsca spoza Warszawy, w Plebiscycie mogą wziąć udział również ciekawe miejsca z Warszawy. Kategorie odpowiednie dla lokalnych miejsc są wyszczególnione tutaj http://www.warszawskiednirodzinne.pl/statuetka-warszawskiej-rodzinki-prudential-2016/kategorie/

WŁAŚCICIELE zgłaszający swoje lokale proszeni są o przesyłanie wypełnionego formularza (Formularz dla Właściciela Punktu) wraz ze zgłoszeniem. Formularz jest dostępny na stronie statuetki – należy go odesłać w pliku Word na adres: statuetka@zwalcznude.pl

KLIENCIE miejsc rodzinnych! Zgłoś miejsce, które według Ciebie wyróżnia się wysoką jakością rodzinnych usług! Podziel się z innymi Warszawiakami ciekawymi miejscami, instytucjami edukacyjnymi i zajęciami, na które uczęszcza Twoje dziecko.

Plebiscyt zostanie uruchomiony 10 lutego. Głosowanie trwa do 15 marca.

Więcej na temat Plebiscytu: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/statuetka-warszawskiej-rodzinki-prudential-2016/zgłoś-punkt/

Na zakończenie plebiscytu, 20 marca odbędzie się Warszawski Piknik Rodzinny, czyli wielkie rodzinne święto edukacyjno – kulturalno – rozrywkowe. Zapraszamy.

Warszawski Piknik Rodzinny

mamafit

Hanna Laszczyk - body & mental coach, trener biznesu, specjalista ds. komunikacji, od lat pracuję z kobietami nad rozwojem ich potencjału również poprzez pracę z ciałem, kreatywnym poszukiwaniem rozwiązań i harmonii w życiu. Uwielbiam podróżować, rozmawiać, poznawać nowych ludzi, zatrzymać się na chwilę, pomyśleć, pobyć, a potem znów wyruszyć w drogę - w kierunku marzeń, planów i spełnienia. Zaglądaj do mnie i zapisz się do newslettera z inspiracjami i prezentami od czasu do czasu :)

Przeczytaj również