Trening z dzieckiem na spacerze

ZAPRASZAM | Zapraszam wszystkie mamy, które mają ochotę na spacer fitness, czyli trening z dzieckiem na świeżym powietrzu. Spacer fitness jest bezpłatny i odbędzie się 26 maja o 11.00 w Parku Sołackim w Poznaniu. Spotkanie przy placu zabaw. Obowiązują zapisy.

Spotykamy się z okazji Dnia Mamy i w ramach Poznańskich Dni Rodziny. Pierwszy spacer fitness miał miejsce w maju 2011 roku. To była super nowość łamiąca wszelkie schematy – trening dla mamy, do tego z dzieckiem i jeszcze w parku. Projekt MamaFit.pl – czyli portal, spotkania, warsztaty, ćwiczenia i lekcje angielskiego uruchomiły nowy trend na mamę fit. 🙂 Tak, tak właśnie się to wszystko zaczęło 🙂 Dzisiaj nikogo aktywne, ćwiczące i rozwijające się mamy nie dziwią. I dobrze.

Dla kogo spacer fitness?

Zajęcia są przeznaczone zarówno dla mam, które niedawno urodziły (młode mamy mogą wrócić do aktywności fizycznej 6 tygodni po porodzie naturalnym i ok. 12 tygodni po cesarce, o ile lekarz wyrazi zgodę) jak i dla mam starszych dzieci. Rozgrzejemy i wzmocnimy mięśnie całego ciała – pracować będą nogi, ramiona, brzuch, pośladki, a na końcu zrobimy stretching. Trening zaczniemy o 11.00, całość potrwa 45 -50 minut.

Trening z dzieckiem – jak się przygotować?

Ubierz się wygodnie, na sportowo, będziemy trenować 🙂 Na dwie godziny przed ćwiczeniami zjedz śniadanie. Weź ze sobą butelkę niegazowanej wody i matę do ćwiczeń. Może się też przydać kocyk dla dziecka i pełne wyposażenie niezbędne na długi spacer.

Zobacz nasz trening w Pytaniu na Śniadanie:

Mama ćwiczy, a co z maluchem?

Dzieci są z nami i jak to dzieci – mają swoje prawa. Czasami dzieci ćwiczą z nami, czasami trzeba je utulić albo złapać uciekiniera. Poradzimy sobie 🙂

Spacer fitness – miejsce spotkania

Poznań, Park Sołacki, spotykamy się przy placu zabaw o godz. 10.50, 26.05.2017.

Zapisz się!

Zapraszam wszystkie chętne mamy (i tatusiów) na wspólne ćwiczenia. Ilość miejsc ograniczona! Zapisz się: mamafit@mamafit.pl

Fot. Grzegorz Krykwiński, zdjęcie wykonane podczas jednego z naszych Spacerów Fitness.

 

Tagi :
mamafit

Hanna Laszczyk - body & mental coach, trener biznesu, specjalista ds. komunikacji, od lat pracuję z kobietami nad rozwojem ich potencjału również poprzez pracę z ciałem, kreatywnym poszukiwaniem rozwiązań i harmonii w życiu. Uwielbiam podróżować, rozmawiać, poznawać nowych ludzi, zatrzymać się na chwilę, pomyśleć, pobyć, a potem znów wyruszyć w drogę - w kierunku marzeń, planów i spełnienia. Zaglądaj do mnie i zapisz się do newslettera z inspiracjami i prezentami od czasu do czasu :)

Przeczytaj również
Wabi sabi
  • Jaki fajny pomysł i super motywacja. Jaka szkoda, że nie jestem z Poznania. Pozdrawiam cieplutko Beata

    • MamaFit

      Dziękuję i przesyłam uściski! 🙂