W zdrowym ciele zdrowy duch

Twórcze Spotkania z Edukacją

PATRONAT | Kto chce się spotkać z Grzesiem Łakomczuchem podczas spektaklu „W zdrowym ciele zdrowy duch” w Teatrze Roma? Premiera już 15.11. w Warszawie. Bilety dostępne na http://www.teatrroma.pl/spektakle/nova-scena/spektakle-i-warsztaty-edukacyjne.

Grześ dowiaduje się od greckiej bogini Nike, że odpowiednia dieta i  sport pomagają dbać o  zdrowie oraz  dobre samopoczucie, a  uczciwa rywalizacja to doskonały krok do zawarcia wspaniałych przyjaźni. Zgadzamy się w 100% i polecamy serdecznie.

Duet JaHa gwarantuje wspaniałe wrażenia. Nie zabraknie też czarnych charakterów, a po emocjonujących przeżyciach uczestnicy przedstawienia będą mogli wziąć udział w warsztatach na temat zdrowego żywienia.

Więcej do poczytania tutaj.

Zapraszamy, życzymy przyjemności i koniecznie podzielcie się wrażeniami! 🙂

mamafit

Hanna Laszczyk - body & mental coach, trener biznesu, specjalista ds. komunikacji, od lat pracuję z kobietami nad rozwojem ich potencjału również poprzez pracę z ciałem, kreatywnym poszukiwaniem rozwiązań i harmonii w życiu. Uwielbiam podróżować, rozmawiać, poznawać nowych ludzi, zatrzymać się na chwilę, pomyśleć, pobyć, a potem znów wyruszyć w drogę - w kierunku marzeń, planów i spełnienia. Zaglądaj do mnie i zapisz się do newslettera z inspiracjami i prezentami od czasu do czasu :)

Przeczytaj również