Współpraca

Rodzinka MamaFit zaprasza do współpracy

MamaFit to blog parentingowy, blog lifestylowy, blog o tym co dla nas ważne – zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach.  Zapraszam do współpracy dobre marki, które wpisują się w styl życia aktywnej kobiety i jej rodziny. Formy współpracy:

  • Artykuły autorskie
  • Artykuły sponsorowane
  • Testy i opinie na temat produktów i usług (obiekty turystyczne, zajęcia dla dzieci, artykuły do kreatywnej zabawy, książki, kosmetyki, nowości)
  • Konkursy
  • Patronat medialny nad ciekawymi wydarzeniami
  • Współorganizacja wydarzeń, spotkań, długofalowych projektów skierowanych do kobiet, mam, dzieci, całych rodzin

Kreatywnie, indywidualnie, profesjonalnie i z zaangażowaniem – tak współpracuję. Zapraszam 🙂

Kontakt

Hanna Laszczyk
tel. 607 926 174
e-mail: mamafit@mamafit.pl


O nas raz jeszcze

Jesteśmy rodzinką jakich (chyba?) wiele. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje pasje, swoje smutki i swoje radości. Ale jest też coś, co nas łączy – wspólne rodzinne spędzanie czasu – podczas gotowania, rysowania, zabaw, gier, wyjazdów i eksplorowania świata, rozmów i wtedy, kiedy razem milczymy (czy to się w ogóle zdarza?). Żyjemy pełnią życia, rozwijając się, pomagając w trudnych chwilach, akceptując takimi, jakimi jesteśmy. 

Nasza rodzinka MamaFit.pl:

Tata – umysł ścisły, audiofil, matematyk, miłośnik science fiction, poważny, choć czasami strasznie wszystkich rozśmiesza, szykuje się na wielką wyprawę na wielką rybę.

Mama – autorka tego poczytnego bloga i pomysłodawczyni rozwojowego projektu dla mam z dziećmi, z natury niepoprawna humanistka z głową w chmurach, z wyboru twardo stąpająca po ziemi business women & menadżer domu. Dba o zdrowie, aktywność i rozwój kulturalny całej rodzinki. Nie przyjmuje do wiadomości słowa „nie umiem, nie mogę” – zawsze jest jakiś sposób, a jeśli chcesz, to nauczysz się i będziesz mógł.  Kreatywna i zbuntowana –  rzeczywistość można zmieniać, kreować, dopasowywać, najgorsze to poddać się i narzekać. Czasami rzuca piorunami i wtedy wszystko zaczyna wracać do jako takiego ładu. Ciągle coś pisze, wymyśla i organizuje.

Syn – poważny 13 latek, koszykarz, informatyk, nadworny technik, grafik i znawca najtajniejszych komputerowych tajemnic. Pierwszy tester informatycznych nowinek, nie gada o swoich odkryciach tylko, gdy czyta. Pożeracz przygodowych książek, w wolnych chwilach ściga się na X-boksie. Rzeczy niemożliwe? Nie ma takich. No chyba, że się nie chce. Na przykład sprzątać.

Córka – delikatna 8 latka, artystka – rysuje, maluje, wycina, kreuje. Kocha każdą biedronkę, muszkę, pluszaka i wszystkie kucyki Pony, nawet jeśli już nie mieszczą się w szafie. Ogrywa nas w karty, memory, warcaby i nikt nie jest w stanie dorównać jej w układaniu puzzli. Mała projektantka – wszystkie lalki dumnie noszą zaprojektowane i samodzielnie uszyte przez nią wyjątkowe kreacje. Organizatorka cotygodniowych imprez z koleżankami.

Pies Baster – jamnik, który ma swoje zdanie na każdy temat, nigdy nie siada na gołej podłodze (od czego są poduszki, dywany, ręczniki a nawet łazienkowa waga?) i lubi, oprócz wszystkich psich przysmaków jeść marchewkę, banany i kalafior.

Ot i nasze całe rodzinne szaleństwo. Czasami mam wrażenie, że scenariusz Rodzinki.pl wzorowany jest na nas. 🙂 Gdzie te ukryte kamery?