Niebanalny prezent na Dzień Dziecka

Prezent na Dzień Dziecka

Artykuł Sponsorowany | Wchodzisz do dziecięcego pokoju i co widzisz? Pudła, półki, skrzynie, szuflady – wszystko po brzegi wypełnione zabawkami. Czy Twoje dziecko bawi się chociaż połową z nich? Jeśli uważasz, że w Waszym domu jest już dość zabawek, nadchodzący Dzień Dziecka niech będzie świetną okazją do tego, aby nieco zmienić podejście do prezentów.

Co na Dzień Dziecka?
 
Z pewnością Twoje dziecko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że już za chwilę nadejdzie jeden z najpiękniejszych dni w całym roku, czyli Dzień Dziecka. Na pewno spodziewa się jakiegoś wspaniałego prezentu, który wzbogaci jego już i tak pokaźną kolekcję zabawek. A może by tym razem podarować dziecku taki prezent na Dzień Dziecka, który będzie inny niż zwykle, coś, czego się nie spodziewa? Tylko co?

Co za dużo…

Święta, urodziny czy odwiedziny babci sukcesywnie wzbogacają pokój Twojego dziecka o kolejne lalki, wózki, domki, klocki, samochody, gry, puzzle, małe zwierzątka, duże pluszaki, zestawy do zabaw tematycznych, jeździki, bujaki… Nawet jeśli większość z nich to wartościowe zabawki edukacyjne, to jednak natłok zabawek, nawet tych najlepszych nie przysłuży się rozwojowi Twojego dziecka. Zbyt dużo zabawek wprowadza tylko bałagan i dezorientację. Jak tu się bawić i uczyć w takich warunkach?

Spełnij dziecięce marzenia

Zamiast zwykłych zabawek można podarować dziecku prezent w postaci przeżycia. Taki prezent sprawi mu niesamowitą frajdę i pozostawi bardzo pozytywne wspomnienia. Zastanów się, o czym marzy Twoje dziecko, a czego jeszcze nigdy w życiu nie próbowało. Jeśli od jakiegoś czasu próbowało Cię namówić na wizytę w parku linowym, albo przejażdżkę gokartami – właśnie w Dniu Dziecka będzie doskonała okazja, aby spełnić jego prośby. Pomysłów na oryginalny prezent dla dziecka jest mnóstwo. Jeśli nie przychodzi Ci do głowy nic, co mogłoby sprawić frajdę Twojemu maluchowi możesz skorzystać z pomocy serwisu oferującego prezenty dla dzieci w postaci przeżyć. Tam znajdziesz długą listę tego rodzaju atrakcji.

Niespodzianka czy świadomy wybór?

Dzieci lubią niespodzianki, ale też lubią móc samodzielnie decydować o tym, co będą robić. Czują się wtedy bardziej dorosłe. Czują, że ktoś traktuje je poważnie. Usiądźcie więc razem i przejrzyjcie ofertę jednego z takich serwisów. Ja osobiście polecam Katalog Marzeń. Na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-dziecka znajdziecie prezenty przeznaczone właśnie dla tych najmłodszych. Na pewno uda Wam się znaleźć coś, co idealnie trafi w gust Twojego dziecka: możliwość zagrania na prawdziwej perkusji, wspięcia się na ściankę wspinaczkową, warsztaty robienia cukierków czy przejażdżka quadami dla dzieci to tylko niektóre z propozycji, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotował dla najmłodszych Katalog Marzeń.

Udanej zabawy!

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również
Wakacje - jak dla kogo