Oryginalny prezent – kurs kroju i szycia

Filcowe drobiazgi

Prezenty. Takie wyczekane i mniej. Takie, o których marzymy po cichu. Albo mówimy całkiem głośno. Pomysłów na prezenty może być mnóstwo, bo przecież każdy z nas jest inny. Mam jeden pomysł na oryginalny i, co ważniejsze, być może wymarzony prezent dla kogoś, kto ma zdolności manualne i kreatywną głowę – kurs kroju i szycia.

Na zdjęciu tytułowym filcowe gwiazdki i etui na telefon. Lubię filc. Lubię mieć go blisko siebie jako ubranie, torebkę, akcesoria lub móc przytulić się do kolorowego filcowego fotela. A te ładne filcowe drobiazgi zrobiła moja zaprzyjaźniona krawcowa, o której już pisałam jakiś czas temu i autorka warsztatów krawieckich.

Ta kobieta potrafi chyba wszystko, a do tego ma talent do przekazywania wiedzy. Na co dzień wyżywa się twórczo na maszynie do szycia, a od czasu do czasu zaprasza na swoje warsztaty z kroju i szycia. I właśnie w związku z tym, że zbliża się czas, kiedy znajdujemy pod choinką prezenty od serca, może byłby to całkiem dobry pomysł, żeby podarować komuś bliskiemu (kto marzy o tym, żeby w końcu ktoś powiedział i pokazał prosto a skutecznie jak najnormalniej w świecie uszyć sobie coś, jak najdzie nas ochota) taki kupon na kurs kroju i szycia z prawdziwego zdarzenia.

Krysia to potrafi!

Tłumaczy z wyrozumiałością i humorem tak, że już na pierwszych zajęciach powstają prawdziwe rzeczy! Spod maszyny wychodzą bluzki, spódniczki, poduchy. Te wszystkie linie w Burdzie przestają wyglądać jak nieznana galaktyka, a zaczynają się układać w sensowny wzór. Jako że wiem co mówię, polecam!

Kurs kroju i szycia  odbywa się w centrum Poznania cyklicznie po zebraniu się grupy. Może być jako kurs dla początkujących albo bardziej zaawansowanych. Cena kształtuje się na poziomie 420 zł za kurs dla początkujących (5 spotkań po 3 godziny). Więcej informacji i kontakt znajdziesz tutaj: facebook.com/przeszycie

A tak wygląda kupon, którym możesz sprawić komuś (albo sobie!) mnóstwo radości. I nie tylko – takie umiejętności to, moi drodzy, prawdziwy fach!

 Kupon upominkowy na kurs kroju i szycia

Na hasło mamafit.pl otrzymasz 10% zniżki 🙂 Kontakt złapiesz tu: facebook.com/przeszycie

Jestem wspaniałym Świętym Mikołajem. 🙂

Zapisz

Zapisz

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również