Włochy i Kapitan Warszawa – 25.07.2015

Kapitan Warszawa Włochy

PATRONAT | Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się 25 lipca w punkcie zbiórki kadetów w ogródku Domu Kultury Włochy (z razie złej pogody przenosimy się do środka) przy ul. Chrobrego 27. Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 12.50!

Na stronie www.zwalcznude.eu znajdują się szczegóły dotyczące wydarzenia. Poza nagrodami ufundowanymi przez Urząd Dzielnicy Włochy, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada, uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie! Uwaga! Dla drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną – zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

To nie koniec atrakcji! Już od godziny 15:00 do 17:00 w ogródku Domu Kultury Włochy  trwać będzie piknik rodzinny (z razie złej pogody przenosimy się do środka). W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, kącik małego konstruktora, skręcanie balonów oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!

Podczas pikniku Fundacja Wiewiórki Julii zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne badania stomatologiczne. Podczas badania dentyści zwrócą szczególną uwagę na próchnicę, ubytki, ortodoncję i poziom higieny. Nie zabraknie także atrakcji dla mam, w Kąciku Mamy Mary Kay będzie można uczestniczyć w dwóch zabiegach: Satynowe Dłonie oraz Satynowe Usta oraz dowiedzieć się jak odpowiednio pielęgnować twarz. Na wszystkich będą czekały grille i opał. Wystarczy przynieść własne smakołyki, dobre samopoczucie i chęć do zabawy.

Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

MamaFit.pl objęła akcję patronatem medialnym

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również