Gra miejska z Kapitanem w Wesołej – 18.07.15

Kapitan Warszawa Wesoła

PATRONAT | Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się 18 lipca w punkcie zbiórki kadetów na terenie Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP przy ul. Szkolnej 14 (przystanek: Hipodrom, wejście od ulicy 1. Praskiego Pułku). Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 10.50!

Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada, uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie! Uwaga! Dla drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną – zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

To nie koniec atrakcji! Już od godziny 13:00 do 15:00 na terenie Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP trwać będzie piknik rodzinny. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. plenerowe warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, przejażdżki na kucyku, kącik małego konstruktora, gry i zabawy podwórkowe oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!

Twoje miejsce jest w naszych szeregach – możesz zostać Superbohaterem!
Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

MamaFit.pl objęła cykl patronatem medialnym

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również