Jedź do Londynu i ucz się angielskiego!

Londyn

WSPÓŁPRACA | Kurs językowy w Londynie to świetny sposób na naukę języka i poznanie świata znanego dotychczas z kina, książek czy telewizji. To niezwykłe miasto tętni życiem i zaraża energią. Międzynarodowa społeczność wnosi w życie Londynu ożywczy trend nowości, kreatywności, nowych doświadczeń. Oprócz codziennej możliwości obcowania z językiem angielskim, wyjazd do Londynu to okazja, aby podejrzeć, jak płynie życie w jednej z najpopularniejszych stolic Europy. To unikalne doświadczenie, które procentuje całe życie i na długo zostanie w pamięci.

Kurs językowy w Londynie to jedyna w swoim rodzaju przygoda, którą pamięta się całe życie, bez względu na wiek. Różnorodność, energia, otwartość. Te słowa najlepiej charakteryzują stolicę Wielkiej Brytanii. Londyn to miasto, które elektryzuje już na sam dźwięk swojej nazwy. Tu tętni życie teatralne czy muzyczne. To właśnie tu przyjeżdżają ludzie pragnący doszkolić się w języku angielskim, zasmakowania prawdziwego, brytyjskiego akceptu, porozumiewania się z każdym w języku, w którym można dogadać się praktycznie na całym świecie. To także miejsce dla osób głodnych wiedzy i wrażeń, gwiazdy muzyki nagrywają tu swoje płyty, mają swoje korzenie znane filmy i powieści np.: Sherlock Holmes, Harry Potter i Mary Poppins.

Wyjątkowa atmosfera i zabytki

Londyn to metropolia, która każdego roku przyciąga miliony turystów z całego świata. Tu znajdują się budowle unikalne na skalę europejską, a nawet światową, najbardziej luksusowe butiki. Na własne oczy zobaczyć tu można zabytki znane dotychczas z książek czy filmów. To świetny i bardzo inspirujący do nauki sposób na spędzenie czasu po zajęciach w szkole językowej. A jest tu co oglądać! Pełne dostojeństwa i prestiżu, jak: Pałac Buckingham i Kensington, Muzeum Figur Woskowych, Harrods, zmiana warty Gwardii Królewskiej czy słynne zoo, parki, baseny i liczne muzea: Muzeum Brytyjskie i Muzeum Historii Naturalnej, Galeria Narodowa i Tate Britain. Miliony turystów, którzy przybywają do Londynu z różnych stron świata, sprawia, ze stolica Wielkiej Brytanii tętni życiem. Pobyt w Londynie ładuje akumulatory, a niezwykła energia tego miasta udziela się każdemu, kto tu zawita.

Angielski od rana do nocy

Za wyjazdem do Londynu przemawia też łatwość dotarcia. Z jednej strony mamy prosty dojazd – samolot lub autokar. Z drugiej – ceny kursów językowych zawierają kompleksową ofertę, która obejmuje koszty zajęć, zakwaterowania, transportu, opiekę rezydenta ma miejscu i ubezpieczenie. Można też dojechać samodzielnie. Agencja Turystyczna ATAS ma w swojej ofercie kursy w kilkunastu szkołach w Londynie na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych – od 12 roku życia wzwyż. Oferty szkół językowych w Londynie są ogólnie dostępne w internecie, więc wydawałoby się, że taki wyjazd można łatwo zorganizować samodzielnie. Doświadczenia kursantów są jednak różne. Niestety wówczas nie mamy gwarancji, że trafimy do szkoły, która zapewnia odpowiedni poziom zajęć, ani że będzie to oferta najbardziej konkurencyjna cenowo.

Duże firmy, które zajmują się organizacją wyjazdów na kursy językowe za granicę mają sprawdzoną bazę placówek, pomogą w doborze kursu, a także od razu zajmą się organizacją zakwaterowania. Wybierając kurs w Londynie można zamieszkać przy rodzinie lub w akademiku. Taka opcja, czyli wybór pełnej usługi jest pewniejszy i bardziej konkurencyjny z prostego powodu. Szkoły są sprawdzone, a dodatkowo duży operator uzyskuje zupełnie inne ceny świadczeń niż pojedynczy klient.

Warto to mieć na uwadze, bo kurs za granicą to najlepszy sposób na szybkie pozbycie się bariery komunikacyjnej. Przebywanie w obcojęzycznym środowisku od rana do wieczora to najbardziej efektywna nauka, nieporównywalna z żadnymi, nawet najbardziej intensywnymi zajęciami w kraju. Kurs w atrakcyjnym miejscu, a takim niewątpliwie jest Londyn to oprócz możliwości nauki języka obcego, szansa na niezapomniane doświadczenia, inspirację i zastrzyk energii, który procentuje cały rok.

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również
Wakacje - jak dla kogo