Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!

Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą.

Mamy już! Jest świeża, pachnąca i kolorowa, a przy tym pełna przygód i dobrej zabawy – nowa książka Neli, małej podróżniczki i reporterki, sygnowana przez National Geographic, czyli Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!

Dla dzieci to świetna książka pełna łamigłówek. Są w niej zadania matematyczno – przyrodnicze, zabawy na spostrzegawczość, ćwiczenia logiczne, labirynty, układanki i ciekawe informacje, które zainteresują odkrywców w wieku 5 – 9 lat. Nasza drugoklasistka jest przeszczęśliwa.

Uwaga będzie konkurs!

Książka jest od środy do nabycia m.in. w Empiku w cenie 29,90. U nas specjalne dwa egzemplarze do wygrania, zasady konkursu pojawią się w przyszłym tygodniu 🙂 Bądźcie czujni, bo warto!

Nela odbiera nagrodę Bestellery Empiku 2015Nela Mała Reporterka to dziesięciolatka, najmłodsza na świecie podróżniczka i reporterka, która swoją pierwszą książkę wydała w wieku 8 lat. We wtorek 16 lutego odebrała nagrodę za najpopularniejszą książkę w kategorii Literatura dla dzieci za 2015 rok. To pierwszy Bestseller Neli, a zarazem pierwsza nagroda wręczona przez Empik tak młodej osobie.

Książka Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą! strona po stronie, prowadzi małego czytelnika po pełnych wrażeń i przygód rebusach oraz zagadkach logicznych. Dzięki swojej przystępnej formie, sprawia, że dzieci w przyjemny sposób poznają świat zwierząt, roślinność, a także kultury poszczególnych krajów. Na przeszło 100 stronach, najmłodsi znajdą zagadki słowne, kolorowanki i inne interesujące zadania, które pomogą rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia.

Polecamy!
Mama Hania z Laurą 🙂

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również