Warszawski Piknik Rodzinny Prudential już 18 września!

Warszawskie Dni Rodzinne

PATRONAT | Zapraszamy razem z Fundacją Zwalcz Nudę na Warszawski Piknik Rodzinny Prudential. 18.09, park im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie w godzinach 11:00-15:00

ZwalczNude.pl wspólnie z miastem stołecznym Warszawa już po raz kolejny organizują weekend pełen atrakcji dla całych rodzin – Warszawskie Dni Rodzinne Prudential. W ten weekend miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami i warsztatami. Od piątku 26 sierpnia możecie zapisywać się na wszystkie przygotowane specjalnie dla Was wydarzenia. Warszawskie Dni Rodzinne Prudential to dni otwarte najlepszych rodzinnych miejsc w Warszawie. Swoją logistyką przypominają Noc Muzeów, umożliwiając Warszawiakom bezpłatne poznanie oferty przyjaznych rodzinom miejsc w stolicy.

Zwieńczeniem i niewątpliwie jedną z największych atrakcji Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential jest Piknik Rodzinny, który odbędzie się 18 września w parku im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie w godzinach 11:00-15:00. Partnerem Pikniku jest Urząd Dzielnicy Ursynów. Jest to propozycja dla tych, którzy wolą obejrzeć rodzinną ofertę Warszawy w jednym miejscu. Będą skakańce, dmuchańce, warsztaty, animacje dla maluchów oraz pokazy i eksperymenty naukowe!

 Wśród atrakcji znajdziecie Strefę Gier i Gadżetów, która przygotuje dla Was pokazy YoYo połączone z krótkimi warsztatami prowadzonymi przez doświadczonych zawodników z teamu YoYoFactory.pl. Z Zespołem Tanecznym Hand to Hand, wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach tańca nowoczesnego, cheerleaders i tańca towarzyskiego. Nie zabraknie też atrakcji dla dorosłych, w tej strefie czeka na Was m.in. fitness na trampolinach.

Basket Kids zaprosi dzieci przedszkolne oraz wczesnoszkolne na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki. TB Bowling & Bilard Club zorganizuje rodzinne rozgrywki w mini bowlig, Trattoria Rucola niesamowity pokaz kręcenia blatami od pizzy, zaś Archibald Kids zajęcia plastyczno-językowe. Będzie także możliwość spróbowania swoich sił w budowaniu konstrukcji z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów, a to wszystko dzięki Bricks4Kidz.

Na Warszawskim Pikniku Rodzinnym Prudential pojawią się również służby porządkowe: Straż Miejska oraz Straż Pożarna. Będzie więc okazja do obejrzenia sprzętu ratowniczo – gaśniczego oraz sprzętu, którym na co dzień posługuje się Patrol „EKO”.

Stoisko Hoteli Nadmorskich to przede wszystkim opowieści o pięknej jesieni nad Bałtykiem, ale także gigantyczne bańki mydlane, malowanie buziek, zabawy z chustą, wspólne tańce dla dzieci i ich rodziców oraz zabawy manualne.

Jednak Piknik to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do nauczenia się wielu ciekawych rzeczy. Nauczyciele Helen Doron English przygotowali lekcje pokazowe, na których dzieci nauczą się piosenki i nazw zwierząt po angielsku. Będą mogły również pobawić się interaktywnymi książkami i aplikacjami mobilnymi, wspierającymi naukę na kursach oraz wziąć udział w warsztatach plastycznych. Na stoisku Matplanety czekać będzie wiele zadań, które skoncentrowane są na praktycznym odkrywaniu matematyki i bazują na przykładach z otaczającego nas świata. Dzieci będą miały okazję uczyć się matematyki na wesoło, wybudować wieżę oraz odkryć tajemnicę magicznego kwadratu. Empik School tym razem zaprezentuje języki egzotyczne i mało znane, takie jak arabski! Pojawią się także bohaterowie programu edukacji finansowej dla dzieci Cha-Ching, którzy w ciekawy i przystępny dla najmłodszych sposób, opowiedzą o tym jak oszczędzać i inwestować pieniądze.

Dla motomaniaków odwiedzających Piknik Szkoła Jazdy Autek przygotowała symulator jazdy motocyklem! Podczas jazdy symulatorem kierowca będzie miał możliwość zmierzenia się z realistycznymi warunkami jazdy. Na Pikniku znajdziecie również stoisko Volkswagen Rowiński-Wajdemajer Piaseczno, który przygotował konkursy plastyczne z nagrodami i samochodowego dmuchańca z torem przeszkód dla wszystkich dzieci. Rodzice będą mieli okazję poznać grupę rodzinnych samochodów. Prawdziwa gratka czeka również na rowerzystów! Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek do małego warsztatu rowerowego. Dzieci nauczą się jak zrobić proste naprawy przy swoim rowerze, a każdy będzie mógł bezpłatnie sprawdzić stan techniczny roweru. Dla fanów sportu Blue Diamond Hotel Active SPA przygotował nietypową sztafetę rodzinną – przysiady w kamizelkach z obciążnikami, precyzyjne zadania w alkogoglach i jazda na rowerze przeciwskrętnym. Najlepsza drużyna wygra pobyt właśnie w hotelu Blue Diamond. Tych, którzy lubią dobrą zabawę i masę uśmiechu, zapraszamy do skorzystania z FOTOBUDEK! Przybywajcie do Fotobudki Super Sesja Party oraz Fotobudki Happy Event 4 You! Wystarczy zabrać dobry nastrój, wybrać dostępny na miejscu strój oraz rekwizyty i szampańska zabawa murowana!

Na Pikniku ze wszystkimi dziećmi piątkę przybije ich ulubieniec Miś Lubiś, który zaprosi do twórczej zabawy: wspólnego wykonania bransoletki ze swoim imieniem, namalowania alfabetu na kamykach oraz stworzenia ozdoby w kształcie wybranej litery. Miś będzie miał ze sobą swoje ulubione Lubisiowe ciasteczka, którymi chętnie się podzieli. Będzie też możliwość skosztowania ekologicznych napojów firmy Poloniak, a Rybka MiniMini zaprosi wszystkich na karaoke oraz do minikina przedszkolaka z ulubionymi bohaterami znanymi z anteny MiniMini+. Pojawią się także bohaterowie programu edukacji finansowej dla dzieci Cha-Ching, którzy w ciekawy i przystępny dla najmłodszych sposób, opowiedzą o tym jak oszczędzać i inwestować pieniądze.

Z wszystkich atrakcji będziecie mogli skorzystać zupełnie bezpłatnie, a to jeszcze nie wszystko! Na Pikniku czekać na Was będą również konkursy z nagrodami, strefa relaksu Prudential, występy Duetu JaHa oraz Kapitan Warszawa ze swoją grą miejską!

Opis wszystkich atrakcji znajdziecie na: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/warszawski-piknik-rodzinny-prudential/

Projekt organizowany jest wspólnie z miastem stołecznym Warszawa. Wydarzenia odbywają się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Sponsorem tytularnym jest Towarzystwo ubezpieczeń na życie Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Dni Rodzinne Prudential promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również