Statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential

Trójmiejskie Dni Rodzinne

PATRONAT | To już trzeci i ostatni w tym roku plebiscyt na najlepsze firmy i instytucje dbające o rodziny z dziećmi – Statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential – przygotowany przez Fundację Zwalcz Nudę, prowadzącą projekt Dni Rodzinne Prudential.

Zwycięzcy zostaną wyróżnieni w trzech kategoriach: edukacja, kultura i rozrywka oraz sport i zdrowie, spośród nich wyłoniony zostanie zwycięzca GRAND PRIX. Nagrodą dla laureatów plebiscytu jest kampania promocyjna, ale przede wszystkim prestiż bycia wyróżnionym przez mieszkańców Trójmiasta, bo to właśnie oni, głosując w ogólnodostępnym konkursie, wybierają najlepszych. Wręczenie nagród odbędzie się 17 maja podczas Trójmiejskiego Pikniku Rodzinnego Prudential na Placu Przyjaciół Sopotu.

W konkursie mogą brać udział firmy i instytucje trójmiejskie, które swoją ofertę kierują do dzieci, rodziców lub rodzin z Trójmiasta. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odesłać uzupełniony formularz na e-mail: [email protected]

Szczegóły: www.dnirodzinne.pl/trójmiasto/statuetka-trójmiejskiej-rodzinki-prudential/
Głosowanie na najlepsze miejsca rodzinne: http://www.str.dnirodzinne.com.pl/

MamaFit.pl objęła patronatem medialnym wszystkie tegoroczne plebiscyty, dodatkowo oferując nagrody dla zwycięzców.

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również