Gra miejska z Kapitanem Warszawą – Mokotów wzywa – 29.08.15

Gra Miejska z Kapitanem Warszawa na Mokotowie

PATRONAT | Kiedy? 29 sierpnia Punkt zbiórki: II Ogród Jordanowski, Odyńca 6. Start 10.50. 

Jeżeli los Mokotowa nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test, weź udział w grze miejskiej i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!

Do zdobycia Superbohaterskie Stopnie i nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Mokotów, Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania, Rainbow Tour, Stowarzyszenie „W stronę marzeń”, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada. Każdy uczestnik gry zostanie poczęstowany ciastkiem z Cukierni Kryś. Uwaga! Dla drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną – zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

To nie koniec atrakcji! Już od godziny 13:00 do 15:00 w II Ogrodzie Jordanowskim, Odyńca 6 trwać będzie piknik rodzinny. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, kącik małego konstruktora, zajęcia sportowe oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!

Podczas pikniku CocoCafe zaprosi wszystkich na zajęcia z druku 3D, Fundacja Ludoteka Roszada do ruchomej biblioteki gier, a Matplaneta na zajęcia z ciekawą matematyką i logiką!. Nie zabraknie też bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać. Nie zabraknie także atrakcji dla mam, w Kąciku Mamy Mary Kay będzie można uczestniczyć w dwóch zabiegach: Satynowe Dłonie oraz Satynowe Usta oraz dowiedzieć się jak odpowiednio pielęgnować twarz.

Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. MamaFit objęła cykl wydarzeń  patronatem medialnym.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również