Gra miejska z Kapitanem Warszawą 22 i 23.08 na Białołęce

Kapitan Warszawa Białołęka

PATRONAT | Jeżeli los Białołęki i Pragi Północ nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test, weź udział w grze miejskiej i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się 22 i/lub 23 sierpnia w punkcie zbiórki kadetów w Parku Henrykowskim na Białołęce (22 sierpnia) i w Galerii Wileńskiej na Pradze Północ (23 sierpnia). Szkolenia rozpoczynamy o godzinie 10:50! Na stronie www.zwalcznude.eu znajdują się szczegóły dotyczące wydarzenia. Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, ALPINO, INTER, Media Service Zawada, Urząd Dzielnicy Białołęka, Henrykowski Zakątek, Akademie Inicjatyw Artystycznych, firmę Grycan oraz Paris Optique i Pizzę Dominium, uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie! Uwaga! Dla drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną – zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

To nie koniec atrakcji! Po grach miejskich od godziny 13:00 do 15:00 trwać będą pikniki rodzinne. Na Pradze Północ w programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. plenerowe warsztaty kulinarne, kącik małego konstruktora, wielkie bańki mydlane oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! W sobotę w Parku Henrykowskim będzie można spotkać bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching, gdzie dzieci dowiedzą się, skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać. Fundacja Wiewiórki Julii zaprosi wszystkie dzieci na bezpłatne badania stomatologiczne, Helen Doron na podróż do Anglii, a Matplaneta na zajęcia z ciekawą matematyką!

Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

MamaFit objęła cykl 18 gier miejskich i pikników rodzinnych patronatem medialnym.

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również