Gry miejskie, pikniki, zajęcia, edukacja – Warszawa aktywnie, rodzinnie i zdrowo

Gra miejska z Kapitanem Warszawa na Bemowie

PATRONAT | W najbliższe dni w Warszawie będzie co robić! W sobotę 05.09 już od 10.50 gra miejska z Kapitanem Warszawa, w niedzielę Piknik Wcześniaka, a w weekend 11 – 13 Warszawskie Dni Rodzinne, na których mnóstwo fantastycznych atrakcji i zajęć dla całych rodzin. 

Gra miejska z Kapitanem Warszawa – 05.09.

Zbiórka w Ciekawa Cafe przy ul. Powstańców Śląskich 80 d. Jak co tydzień, Superbohaterowie będą mogli wykazać się wstępując w szeregi nieustraszonego Kapitana. Szczegóły znajdziecie na stronie www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/. Zapisy: www.zapisynagre.pl. Poza licznymi nagrodami uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie i UWAGA! – dla tej drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną – zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

Od godziny 13:00 do 15:00 w Ciekawa Cafe przy ul. Powstańców Śląskich 80 d  trwać będzie piknik rodzinny. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, kącik małego konstruktora, gdzie Robyg zaprosi dzieci do budowania miasta marzeń z klocków edukacyjnych, zajęcia językowe z Helen Doron oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! Podczas pikniku Fun Robotics zaprosi wszystkich na zajęcia z robotyki, a Matplaneta na zajęcia z ciekawą matematyką i logiką! Dla dwóch najlepszych drużyn sklep Bractwo-kupieckie.pl ufunduje gry planszowe.

IV Piknik Wcześniaka – 06.09.

Więcej na temat tego wydarzenia tutaj: http://mamafit.pl/dzieciaki-odkrywaja-iv-piknik-wczesniaka-w-warszawie-6-09-15/

Warszawskie Dni Rodzinne – 11 – 13.09.15

Najciekawsze punkty w stolicy przygotowują darmowe warsztaty, animacje, pokazy oraz moc innych atrakcji. W programie znajdą się  atrakcje dla dzieci w każdym wieku, m.in. lekcje tańca, warsztaty malarskie, zajęcia sensoryczne, sportowe, muzyczne, teatralne, programowanie w świecie Minecraft, zajęcia matematyczne, literackie, a nawet warsztaty szycia.

Planeta Robotów zaprosi na zajęcia z LEGO robotyki, Akademia Szybkiej Nauki pokaże projektowanie 3D, szkoła językowa Helen Doron zorganizuje spotkanie z bohaterami kursów języka angielskiego: Flupem, Babcią Fix i małym Paulem oraz Kangurzycą Kangi. Będą także zajęcia w formie lekcji pokazowych, filmy animowane oraz mini warsztaty plastyczne po angielsku.

Żłobek Magiczna Kraina zaprosi najmłodszych na zajęcia sportowe, malowanie buziek i zabawę z kolorową chustą animacyjną Odbędą się także lekcje pokazowe najbardziej roztańczonych zajęć w mieście Balet dla Dzieci gdzie dzieci będą się bawić przy muzyce największych światowych kompozytorów oraz nauczyć się bajkowych choreografii.

Poza ogromną ofertą zajęć na warszawskie rodziny czekają także inne atrakcje. Dzieci będą mogły skorzystać z usług salonu fryzjerskiego, zrobić przegląd stomatologiczny oraz badanie stóp na podoskopie. LUX MED przygotował dla dzieci szereg konsultacji ze specjalistami, a dla przyszłych mam zajęcia edukacji przedporodowej!

Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy się tylko zapisać, więcej informacji na: warszawskiednirodzinne.pl

Warszawski Piknik Rodzinny – 13.09

Warszawski Piknik Rodzinny13 września w godzinach 11.00-15.00 w parku im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie odbędzie się Warszawski Piknik Rodzinny Prudential. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci: warsztaty rycerskie, programowanie komputerowe, lekcje baletu, zajęcia matematyczne, sportowe, plastyczne, taneczne, szkółka piłkarska, zajęcia z kaligrafii, projektowanie 3D, kreatywny kącik Misia Lubisia, warsztaty rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne, zabawy sensoryczne, gra miejska z Kapitanem Warszawa, projektowanie rajstop, ozdabianie ciastek, warsztaty szycia, fotobudka, a nawet prawdziwy brytyjski autobus! Na scenie Pikniku czeka na wszystkich wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami.

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również