Interaktywnie i mądrze, czyli Twórcze spotkania z edukacją w Teatrze Roma

Twórcze spotkania z edukacją w Teatrze Roma

PATRONAT | W imieniu Organizatorów i Twórców zapraszamy serdecznie młodych widzów w wieku 5 – 10 lat do udziału w interaktywnych przedstawieniach i warsztatach z cyklu „Twórcze spotkania z edukacją”. Każde spotkanie składa się z 2 części: interaktywnego spektaklu i warsztatów tematycznych. Premiera 15.11.15 na Novej Scenie Teatru Roma w Warszawie.

Wysoki poziom przedstawień gwarantuje Duet JaHa czyli Hanna Kochańska i Jacek Zawada – aktorzy, wokaliści, trenerzy twórczości dziecięcej, reżyserzy i znani producenci przedstawień dla dzieci.

Twórcze spotkania z edukacją Pierwszy  projekt edukacyjny (spektakl+warsztaty) wystawiany w ramach cyklu nosi tytuł „W zdrowym ciele zdrowy duch!”, a w nim Grześ Łakomczuch dowie się od greckiej bogini Nike, że odpowiednia dieta i  sport pomagają dbać o  zdrowie oraz  dobre samopoczucie, a  uczciwa rywalizacja to doskonały krok do zawarcia wspaniałych przyjaźni. Widzowie wybiorą się w podróż do krainy pysznych warzyw i owoców, do świata zdrowego odżywiania i  ulubionych sportów. Kto nie wierzy, ten się przekona z pomocą Pana Cheeseburgera, że to bardzo interesujący świat.

Po spektaklu odbędą się warsztaty sportowo-żywieniowe, które poprzez zabawę zapoznają widzów z zestawem ćwiczeń i porad dietetycznych, przygotowanych przez ekspertów. Bo przecież w zdrowym ciele, zdrowy duch! Scenariusz projektu powstał przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. MamaFit.pl objęła cykl patronatem medialnym.

Informacje oraz bilety: http://www.teatrroma.pl/spektakle/nova-scena/spektakle-i-warsztaty-edukacyjne

Zapraszamy! 🙂

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również