Kapitan Warszawa na Pikniku w ramach Narodowego Dnia Sportu

Kapitan Warszawa na pikniku w ramach Międzynarodowego Dnia Sportu

PATRONAT | Uwaga wszystkie aktywne rodziny, dzieci, młodzież! 3 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego o 12.00 rozpocznie się 17 już gra miejska z Kapitanem.

Pokaż, że los Pragi Południe nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku – wstąp do Brygady Kapitana Warszawa! Czekają nagrody ufundowane przez Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada, a uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie!

Od godziny 12:00 do 16:00 na Błoniach Stadionu Narodowego trwać będzie piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, kącik małego konstruktora, zajęcia plastyczne, manualne, sportowe, karaoke z rybką MiniMini oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! Podczas pikniku wspólnie z mistrzami, olimpijczykami oraz reprezentacją Polskich Związków Sportowych przygotujemy niebywałe atrakcje sportowe. Ścianka celnościowa, trening wrotkarski, pokazy street workout, strefa rolkarska, trening pokazowy speedmintona, nauka wiązania węzłów żeglarskich, strzelanie z aparatów strzeleckich – to tylko niektóre z animacji na Błoniach.

Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Na stronie www.zwalcznude.eu znajdują się szczegóły dotyczące wydarzenia.

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych, współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

MamaFit.pl objęła serię wydarzeń patronatem medialnym

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również