Ciepłe skarpetki na zimę od MamaFit.pl

Skarpetki mamafit

Prognozy pogody nie nastrajają nas optymistycznie. Słyszymy, widzimy i czujemy każdego dnia: idzie zima. Szykujemy grube czapki, szale i ciepłe skarpetki. Dlatego też ciepłe skarpetki dla nowonarodzonych dzieci zawieźliśmy ostatnio tam, gdzie codziennie rodzi się Cud – do poznańskich szpitali ginekologicznych.

– Te skarpetki symbolizują nasze zadanie. Chcemy dbać o mamy, które są dla nas bohaterkami dzisiejszych czasów. Połączenie miłości do dzieci, wychowywania, pracy i samorealizacji w świecie, który wcale nie jest przyjazny dla mam to według nas bohaterski wyczyn. – Mówi Hanna Laszczyk, socjolog, autorka projektu MamaFit.pl.

Portal porusza ważne sprawy związane z wychowaniem, samorealizacją, pomaga w odnalezieniu równowagi pomiędzy pośpiesznym życiem a potrzebą znalezienia wewnętrznego „ja” kobiety, matki. Wspiera aktywność psychiczną i fizyczną, stymuluje do rozwoju, pomaga mamom uwierzyć w siebie i rozwijać się w aktualnej rzeczywistości. Porady dietetyka, fizjoterapeuty, prawnika, stylisty, trenera to tylko niektóre z propozycji, które szykuje portal MamaFit.pl. Przede wszystkim to miejsce, które skupia mamy chcące się realizować i osoby lub instytucje, które chcą o mamy dbać.

– Zaczynamy drobnymi krokami, chwiejnymi, takimi, jakie robią małe dzieci. Też jesteśmy mamami, ale nie poddajemy się! Zapraszamy mamy i wszystkie osoby, które chcą wesprzeć kobiety: w codziennych kłopotach, w wychowaniu dzieci, w samorealizacji – dodaje pomysłodawczyni projektu.

mamafit

Hania, nadaktywna mama dwójki, fitnesska, humanistka. Na blogu piszę o zdrowiu, aktywności, rozwoju, relacjach i o tym, jak łapać życie garściami, cieszyć się dziećmi i jednocześnie rozwijać pasje. Tak, można :) Rozgość się :)

Przeczytaj również